środa, 20 lutego 2013

There's nothing like us, there's nothing like you and me Together through the storm.Dzisiaj chciałabym napisać inną notke od tamtych..
Napiszę o miłości. Tak na początek.

Miłość to niesamowite uczucie nie musi być z płcią przeciwną. To nie zależy od tego: np. dwie przyjaciółki. Kochają się. Tak samo z chłopakiem. Nie ważne czy jesteś starszy czy młodszy o 5 czy 10 lat, ale o to jak bardzo kochasz.. Czasem ludzie tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, potem tylko obgadują i naśmiewają się.
W związku ważne jest zaufanie. Trzeba się wspierać..
Niektóre osoby bawią się uczuciami innych, zmieniają wybranke po 2 dniach. Żałosne.

Zaraz pewnie pojawię hejty to, że jestem  za młoda na miłość w tym wieku ale szczerze? MAM TO GDZIEŚ. Każdy ma prawo do miłości i szacunku.

6 komentarzy:

 1. Julka to jest piekne. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahahahahahahahhhhahahahahhahahaaaaahahhaahahahaaaahaahahhahaa :D

   Usuń
  2. Zgadzam się z Weroniką... A Ty się jeszcze śmiejesz, no wiesz co... Niedobra jesteś !

   Usuń
 2. MIŁOŚCI NIE MA TO UCZUCIE ZABIJA LUDZI, SPOTKAŁAM SIĘ Z TYM UCZUCIEM I ONO JEST FAJNE DO CZASU JAK SIĘ NIE SKOŃCZY, TA DRUGA OSOBA CIE OLEWA TRAKTUJE CIE JAK BYŚ NIE ISTNIAŁA, A TY TA OSOBĘ W GŁĘBI SIEBIE KOCHASZ Z CAŁEGO SERCA ALE TO NIE MA ZNACZENIA I MASZ OCHOTĘ SIĘ ZABIĆ ALE WTEDY ZRANISZ BLISKICH. MIŁOŚCI TO JEST COŚ NAJGORSZEGO CO MOŻE SPOTKAĆ SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA DO CZASU JAK NIE SPOTKA SIĘ Z TYM UCZUCIE A POTEM ODECHCIEWA SIĘ ŻYĆ I ODDYCHAĆ BO I TAK DLA NIKOGO NIC NIE ZNACZYSZ. KURWA MIŁOŚCI NIE MA I NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń